Menu:


Pro přístup k zveřejněným studijím je nutné přihlášení.

Přihlásit

Prezentace Bastion


MEDTEC představil přístroje magnetické rezonanční terapie - lékařské ošetřovací přístroje i kosmetické přístroje široké veřejnosti. 

Za přítomnosti mnoha lékařů, odborné veřejnosti a významných hostů byly nové přístroje společnosti MEDTEC Medizintechnik GmbH z Německa prezentovány formou předváděcí akce s doprovodným programem v restauraci Bastion dne 24.června 2013. Naši hosté se mohli pobavit při krásných písničkách v podání Dáši Zázvůrkové s klavírním doprovodem pana Pavla Větrovce. K našim významným hostům patřil například pan žokej Josef Vána se svoji pani, pan dirigent Českého národního symfonického orchestru Libor Pešek, pani Dáda Patrasová, Světlana Nálepková,  Míša Dolinová, Adriana Sobotová, módní návrhářka Alena Wilson a mnoho dalších hostů.

Samozřejmě jsme chtěli našim hostům poskytnout i rozhovor s někým, kdo ošetření podstoupil a cítí se dobře. To, že ošetření podstoupil pan Josef Váňa, to již mnoho našich příznivců zná, ale na této akce o ošetření a svých pocitech z ošetření mluvila pani Zdeňka Čejnová, která byla ošetřena v letoším roce v dubnu. 

Jsme velmi rádi, že se informace o nových možnostech ošetření artrózy, osteoporózy a sportovních úrazů prostřednictvím magnetické rezonanční terapie růstu buněčných jader dostaly mezi širokou veřejnost. Druhým směrem je kosmetické ošetření, které doufám oslovilo všchny přítomné ženy. Atmosféru předváděcí akce Vám určitě přiblíží pár fotografií.

Galerie dostupná zde.