Novinky

20. Kubátův podologický den

21.08.2015

 Ve dnech 6. 3. 2015 a 7. 3. 2015 jsme prezentovali přístroje magnetické rezonanční terapie na 20. Kubátových podologických dnech. Sympozium bylo zaměřen...

Ošetření Václava Svěrkoše

21.08.2015

 V květnu byl v našem středisku ve Frýdku Místku ošetřen fotbalový reprezentant Václav Svěrkoš. Všechny sportovní úrazy je m...

19. Kubátův podologický den

19.03.2014

 Dne 8. března jsme se účstnili jako vystavovatelé na 19. Kubátově podologickém dni. Lékařské sympozium se konalo v Lékařském domě v Praze...

Gratulace panu Kodetovi

03.08.2013

  Mít možnost připojit se k velkému množství gratulantů panu  KRISTIÁNU KODETOVI se zástupcům naší společnosti podařilo na vernisáži ...


Pro přístup k zveřejněným studijím je nutné přihlášení.

Přihlásit

Magnetická rezonance

Onemocnění, jako je artróza (degenerativní onemocnění kloubů) a osteoporóza (snížení hustoty kostí  a oslabenÍ kosti) je časté a závažné omezení pohybu. Bolesti kloubů, omezená pohyblivost a křehké kosti jsou důsledkem degenerace nebo opotřebení některých typů tkání. Ve většině těchto případů dostáváme včas signály, že některé části našeho organismu nefungují již zcela správně. Použitím  magnetické rezonananční terapie se stimuluje buněčný metabolismus a dochází k regeneraci chrupavek a kostí v těle. 

Magnetická rezonanční terapie je založena na principu  magnetické  rezonananční tomografie (MRI). MRI je nejpřesnější a nejmodernější diagnostická metoda, která je v současné době k dispozici. Terapeutický účinek tomografie se poprvé dostal do podvědomí lékařské veřejnosti, když pacienti trpící artrózou zaznamenávali, že jejich bolest ustoupila poté, co prošli vyšetřením  MRI. Tyto zprávy byly inspirací pro výzkumný tým společnosti  MEDTEC, kde došlo k dalšímu zkoumání tohoto jevu a toto zjištění nakonec vedlo k vývoji  přístroje a metody - magnetické rezonanční terapi růstu buněčných jader. 

Objev terapeutických účinků elektromagnetických polí

KernSpin - magnetická rezonanční terapie od firmy MEDTEC Medizintechnik GmbH je nová jedinečná metoda působící na regeneraci buněk v celém těle.

KernSpin - magnetická rezonanční  terapie se zaměřuje na příčinu onemocnění.

KernSpin - magnetická rezonanční terapie růstu buněčných jader je velmi moderní metoda využívající vědeckých poznatků ve prospěch klienta..

Vědci poprvé odhalili účinky elektromagnetických  polí na lidské buňky na začátku 20.století.

Oproti statickému magnetu působí magnetická rezonance rotaci protonu vodíku, které předávají svoji energii buňce, která má schopnost se opět obnovovat a růst.

KernSpin - rezonanční terapie růstu buněčných jader může klientům opět vrátit pohyblivost, ulevit bolestem a zkvalitnit opět jejich život.

Tato metoda působí nejen na člověka, ale také i na další živé tvory.